X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

زندگی می بافم

اگر بگویم فیلم فروشنده را دیدم و خوشم نیامد ازش ، تعجب می کنید ؟ بله ؟ فیلمی که اسکار گرفته و اصغر فرهادی بابتش تحسین شد و آفرین شنید و اینها ...وقتی فیلم را دیدم و دیدم که اصلا ! خوشم نیامده ازش به خودم گفتم : خوب چشماتو باز کن ، حتما یه چیزی داره که این همه تعریفش را می کنند .بعد گفتم لابد فیلم شناسی نمی دانم و متوجه نکات خفیه ! فیلم نمی شوم .بعدتر گفتم : من به عنوان یک مخاطب عام لازم نیست فیلم شناسی بلد باشم تا از فیلمی خوشم بیاید یا نه ، پس اشکال کار کجاست ؟؟
اشکال کار اینجاست که ما برای خودمان و سلیقه شخصی مان ، هویت قایل نیستیم .حالا که فضای مجازی احاطه مان کرده این قضیه بیشتر خودش را نشان میدهد ، دنباله روی دیگران شده ایم مخصوصا دنباله روی سلبرتی ها یا همان آدم های معروف ، چون فلان خواننده کتاب بیشعوری را توصیه کرده پس من هم باید بخوانمش و خوشم هم بیاید ازش ، دیده اید که چقدر این روزها این کتاب مد شده ؛ به قولی آنقدر که توصیه به خواندنش شده خوانده نشده ، چون فروشنده را خیلی ها دیده و تعریفش کرده اند پس من هم باید خوشم بیاید و از دیدنش لذت ببرم .چون فلان شاخ اینستا ! اینطوری و آنطوری لباس می پوشد و فلان غذا را می خورد و نوتلا دوست دارد مثلا ؛ پس من هم باید اینطور باشم .
قشنگ تر این است که خودمان باشیم ، به جای کپی برابر با اصل بودن دیگران !

نظرات (1)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
منم خیلی از چیزایی رو که تو مجازی دست به دست میشن نمیپسندم .... خیلی از رمان ها و فیلم ها رو دوست نداشتم یه سریاشون واقعا سخیفن و جالب تر اینکه من کتاب فروشنده رو هم گرفتم.ودهررررررر چقدر تقلا کردم بین فیلم و کتاب ارتباط برقرار کنم نشد نمیدونم ذهن من مشکل داره یا ارتباطی که بین این دو تا هست؟
جمعه 13 مرداد 1396 ساعت 19:18
امتیاز: 0 0
پاسخ:
آره هرچیزی که جمع بپسنده دلیل بر خوب بودنش نیست .