X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

زندگی می بافم

خیلی وقت است به این نتیجه رسیده ام که "آش کشک خالته ، بخوری پاته ، نخوری پاته " خانه داری و بشور و بساب و رفت و روب را می گویم.برای خوشمزه تر کردن این آش کشک و پایین رفتنش از گلو باید وقتی داری این کارها را می کنی یک جوری حواس خودت را پرت کنی و از آنها یک فعالیت لذت بخش بسازی .مثل بچه بدغذایی که مجبوری با اسباب بازی مشغولش کنی و همان طور لقمه بگذاری دهانش .

وقتی داری ظرف میشوری ، لوبیا خرد می کنی ، گردگیری می کنی و ،،،می توانی آهنگ مورد علاقه ات را پلی کنی ، سخنرانی گوش بدهی ، کتاب صوتی بشنوی ، خودت زیر لب آواز بخوانی ،،خلاصه که یک جور خوشمزه ای حواس خودت را از کاری که داری انجامش میدهی پرت کنی و متوجه نشوی کی ظرف شستی و کی گرد گیری کردی و کی این کارها را کردی و تمام شد .

نظرات (1)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
سلام
گلبهارجان فایده ای نداره هزار بار بیام اینجا و بهت بگم چرا اینقدر عوض شدی ؟ غر میزنی و خرده میگیری ! اصلا یه آدم دیگه شدی!
احساس میکنم خودت دوست داری مثل یه آدم پیش پا افتاده بهت نگاه بشه. ببخشید که اینو میگم ولی این رفتارها و گفتارهای عجیبب و غریبت رو نمی فهمم.
گلبهار خیلی وقته برای من غریبه شده !!!!
متاسفم
یکشنبه 15 مرداد 1396 ساعت 09:29
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام دوست عزیز .
دلم می خواد مصداقی بگی که کجا غر زدم و خرده گرفتم ؟؟
رفتارها و گفتارهای عجیب و غریب ؟؟
بعد هم من از زندگی می نویسم .خیلی وقتها زندگی همینقدر پیش پا افتاده است که من دارم می نویسم غیر از اینه ؟مگه من آدم خاصی ام ؟ من یه ادم معمولی ام مثل همه با دغدغه های همه آدم ها ...نمی دونم راجع به من چطور فکر کردید ؟